אדריכלות בצפון

•    מחפש משרד אדריכלות בצפון?
•    תכנון אדריכלי בצפון לבניית בית פרטי או מבנה ציבורי?
•    חברה מקצועית שתספק לך פתרון כולל סופר-מקצועי?

אדריכלות בצפון
משרד אדריכלות בצפון שירה הנדסה מספק מענה כולל לצרכי אדריכלות, תכנון, יישום ובקרה –
לכל סוגי הנכסים: פרטיים, עסקיים וציבוריים.

תכנון אדריכלי בצפון

תכנון של מבנה מגורים, מבנה לצרכים עסקיים או לצרכים ציבוריים חייב לכלול מענה אדריכלי מקצועי ומדויק. תכנון הלוקח בחשבון את צרכי הלקוח, מטרותיו, טעמו האישי, וכמובן התקציב העומד לרשותו. התכנון כולל התחשבות בגודל השטח, תנאי הסביבה, ומידע המתקבל מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה. אנו משרד בשירה הנדסה, מבצעים תכנון אדריכלי בצפון עבור כל סוגי הלקוחות מזה שנים רבות. אנו דואגים לספק לכל לקוח שירות אדריכלות מותאם אישית.

פיקוח בניה בצפון – לחץ כאן לפרטים
קונסטרוקטור בצפון – ניסיון רב שנים!

מעטפת שירותים רחבה

אנו מעניקים ללקוחות תחת קורת גג אחת שירותי אדריכלות בצפון מגוונים. השירותים שלנו כוללים תכנון אדריכלי, קונסטרוקציה, ניהול ופיקוח על הפרויקטים, יישום הפרויקטים תוך ליווי ובקרה מקצועית.

תהליך העבודה

אנו רואים זאת כאתגר לספק לכל לקוח ולקוח תכנון אדריכלי בצפון לכל סוג נכס, אשר יאפשר לו בתום התהליך ליהנות מנכס פרקטי, נוח ומותאם לצרכיו. במסגרת התהליך אנו עורכים פגישות להכרות עם לקוחותינו, בהן אנו מגדירים יחד מטרות, ומרכזים את כל החלומות והשאיפות של הלקוח לכדי תוכנית מתאר ראשונית.

את התוכנית אנו ממירים לפרוגרמה וסקיצות, ולאחר אישור הלקוח אנו פועלים לקבלת אישורי הבניה. בשלב הבא אנו פורטים את הסקיצה הנבחרת לכדי תוכנית הנדסית מפורטת, אותה אנו מאשרים מול כלל הוועדות הרלוונטיות. לאחר קבלת האישורים מהוועדות, תהליך אשר מנוהל על ידינו מתחילתו ועד סופו, אנו יוצרים סט של תוכניות עבודה, אותם אנו מפיצים בין קבלנים לטובת קבלת הצעות מחיר לביצוע.

תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת

אנו מספקים ליווי לכל אורך הדרך, החל משלב תכנון אדריכלי בצפון,  וכלה בפיקוח מקצועי על ביצוע הפרויקט בפועל.  אדריכלות בצפון חשוב לעשות רק עם גוף מקצועי ומנוסה, אשר בקיא לעומק ברזי המקצוע. חברת שירה הנדסה עומדת לרשות לקוחותיה בזמינות ובמקצועיות ללא פשרות.

צור קשר עכשיו בכל שאלה