קונסטרוקציה

קונסטרוקטורים בצפון – שירה הנדסה

קונסטרוקטורים בצפון – שירה הנדסה

> מחפש קונסטרוקטור בצפון? > מהנדס בניין בצפון? > משרד אדריכלים עם שנים של ניסיון בתחום? שירה הנדסה – מגוון

מהנדס בניין

מהנדס בניין

•    רוצה לתכנן בניית בית חדש? •    מעוניין בשיפוץ דירה יד שניה? •    זקוק לגורם מקצועי שיהיה אחראי על כל

תכנון קונסטרוקציה

אחד בעלי המקצוע החשובים ביותר כאשר מבצעים פרויקט בנייה או פרויקט אדריכלי, הוא הקונסטרוקטור – מתכנן המבנים, תחום אחריותו נוגע לבטיחותו ויציבותו של המבנה ותפקידו להבטיח ששלד הבניין ייבנה ללא ליקויים, עם חומרים נכונים ובדיוק לפי התוכניות. הקונסטרוקטור מכין את התכנון ההנדסי של הבניין ועובד בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל, שניהם מנהלים דיאלוג, בו הם מחליטים ביחד, היכן למקם עמודים, מדרגות, קירות תומכים ועוד.

הצורך בקונסטרוקטור יכול להתרחש במספר מקרים:

·         בנייתו של בניין חדש – במקרה הזה, הקונסטרוקטור מכין תוכניות חדשות אשר צריכות לעבור את האישור של הועדה לצורך קבלת אישורים וטופס 4. חלק חשוב מעבודתו הוא פיקוח בשטח על מנת לוודא שהקבלן משתמש בחומרי גלם נכונים ובונה במדויק לפי התוכניות אותן הוא ערך.

·         שינויים פנימיים במבנה – במידה ואתם מתכננים, שינוי בתוף פנים המבנה יש חשיבות גדולה מאד שקונסטרוקטור יבדוק את תוכניות האדריכל ויבדוק שאין פגיעה בקירות תומכים, עמודים או מקומות אחרים בהם יכול להיגרם נזק לשלד הבניין ויציבותו. כל שינוי במבנה מצריך אישור של קונסטרוקטור.

תכנון קונסטרוקטיבי נכון, יכול לחסוך בעלויות התשומות והבניה ואף בהוצאות עתידיות בשימוש במבנה ובאופן מאוד משמעותי.

 

אם אתם מחפשים קונסטרוקטור בצפון, שירה הנדסה היא הפתרון הנכון עבורכם, אנחנו מספקים מענה מלא ושלם לכל הדרישות שלכם לפני ובזמן הבנייה, השירות שלנו כולל, תכנון קונסטרוקציה, תכנון אדריכלי, ניהול פרויקטים ופיקוח בנייה ברמה מקצועית גבוהה מאד עם ניסיון של שנים רבות, אם ברצונכם לשמוע עוד על קונסטרוקטור, חיפה ואזור הצפון, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 04-6974008 או ליצור איתנו קשר כאן.

רוצים לשמוע עוד?

מוזמנים ליצור עימנו קשר – לשאול ולהתייעץ בכל נושא!