אדריכלות בצפון

משרד אדריכלות בצפון שירה הנדסה מספק מענה כולל לצרכי אדריכלות, תכנון, יישום ובקרה –
לכל סוגי הנכסים: פרטיים, עסקיים וציבוריים.

תכנון אדריכלי בצפון

תכנון של מבנה מגורים, מבנה לצרכים עסקיים או לצרכים ציבוריים חייב לכלול מענה אדריכלי מקצועי ומדויק. תכנון הלוקח בחשבון את צרכי הלקוח, מטרותיו, טעמו האישי, וכמובן התקציב העומד לרשותו. התכנון כולל התחשבות בגודל השטח, תנאי הסביבה, ומידע המתקבל מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה. אנו משרד בשירה הנדסה, מבצעים תכנון אדריכלי בצפון עבור כל סוגי הלקוחות מזה שנים רבות. אנו דואגים לספק לכל לקוח שירות אדריכלות מותאם אישית.

פיקוח בניה בצפון – לחץ כאן לפרטים
קונסטרוקטור בצפון – ניסיון רב שנים!

מעטפת שירותים רחבה

אנו מעניקים ללקוחות תחת קורת גג אחת שירותי אדריכלות בצפון מגוונים. השירותים שלנו כוללים תכנון אדריכלי, קונסטרוקציה, ניהול ופיקוח על הפרויקטים, יישום הפרויקטים תוך ליווי ובקרה מקצועית.

תהליך העבודה

אנו רואים זאת כאתגר לספק לכל לקוח ולקוח תכנון אדריכלי בצפון לכל סוג נכס, אשר יאפשר לו בתום התהליך ליהנות מנכס פרקטי, נוח ומותאם לצרכיו. במסגרת התהליך אנו עורכים פגישות להכרות עם לקוחותינו, בהן אנו מגדירים יחד מטרות, ומרכזים את כל החלומות והשאיפות של הלקוח לכדי תוכנית מתאר ראשונית.

את התוכנית אנו ממירים לפרוגרמה וסקיצות, ולאחר אישור הלקוח אנו פועלים לקבלת אישורי הבניה. בשלב הבא אנו פורטים את הסקיצה הנבחרת לכדי תוכנית הנדסית מפורטת, אותה אנו מאשרים מול כלל הוועדות הרלוונטיות. לאחר קבלת האישורים מהוועדות, תהליך אשר מנוהל על ידינו מתחילתו ועד סופו, אנו יוצרים סט של תוכניות עבודה, אותם אנו מפיצים בין קבלנים לטובת קבלת הצעות מחיר לביצוע.

תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת

אנו מספקים ליווי לכל אורך הדרך, החל משלב תכנון אדריכלי בצפון,  וכלה בפיקוח מקצועי על ביצוע הפרויקט בפועל.  אדריכלות בצפון חשוב לעשות רק עם גוף מקצועי ומנוסה, אשר בקיא לעומק ברזי המקצוע. חברת שירה הנדסה עומדת לרשות לקוחותיה בזמינות ובמקצועיות ללא פשרות.

צור קשר עכשיו בכל שאלה

אדריכל היתר בניה

היתר בנייה הינו אישור הניתן ע"י הועדה המקומית לתכנון ובנייה על מנת לבצע עבודות בנייה, עבודות הריסה ושינויים במבנים. ההיתר כולל שני מסמכים עיקריים, המסמך הראשון כולל תיאור בכתב של הבקשה ואילו המסמך השני הינו ה"גרמושקה" אשר בה משורטטים לפרטים כל תוכניות הבנייה. הבקשה גם כוללת גם אישורים רבים מגורמים שונים כדוגמת חברת חשמל והמועצה או העירייה, לאחר ההגשה, היא עוברת לבדיקת הועדה בה מוחלט האם היא מאושרת או מסורבת.

מהם המקרים בהם יש להגיש היתר בנייה?

·       הקמתו של בניין חדש או הריסת בניין ישן.

·       שינוי מבנה או שטח קיים.

·       שינוי במעטפת מבנה קיים.

·       החלפת גג במבנה.

·       התווית דרך חדשה, סלילת או סגירת דרך, הנחת של תשתיות, חפירות שונות.

·       שינויים בשימוש וזאת ביחס להיתר שכבר קיים.

·       הצבתו של מבנה זמני, מכולות, שילוט ועוד.

מי יכול להגיש בקשה להיתר בנייה?

הבקשה להיתר בנייה צריכה להיות מוגשת על ידי אדריכל, הנדסאי בניין או מהנדס אשר רשומים בפנקס האדריכלים והמהנדסים.

חשוב מאד לבחור אדריכל שמכיר את חוקי התכנון והבניה, כאשר הבקשה מבוצעת בצורה יסודית ע"י אדריכל, היתר בניה יאושר במהירות יחסית ולא יגרום לעיכובים בבניה.

בקשה להיתר בניה כאשר היא מאושרת, מהווה התחייבות של המבקש לבניה אך ורק על פי ההיתר שאושר וללא שינויים.

תוקף של היתר בניה מיום אישורו, הוא שנה לתחילת בניה ושלוש שנים עד לסיום הבניה וקבלת טופס 4 "אישור אכלוס" המהווה אישור הוועדה שהמבנה נבנה לפי ההתחייבות בהיתר שאושר.

 

שירה הנדסה – משרד אדריכלות, מספק מענה מלא ושלם לכל הדרישות שלכם לפני ובזמן הבנייה, השירות שלנו כולל, תכנון אדריכלי ברמה מקצועית גבוהה מאד עם ניסיון מעשי רב שנים במגוון רחב של תחומי הבנייה, הפקת תכניות אדריכליות מפורטות בהתאם להוראות של הרשות המקומית, הנחיות הג"א, נגישות ועוד. אם ברצונכם לשמוע עוד על היתרי בנייה הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 04-6974008 או ליצור איתנו קשר כאן.