אדריכלות בתי יוקרה

אדריכלות בתי יוקרה הפכו בשנים האחרונות למוצר צריכה בסיסי אצל לא מעט משקי בית בישראל, אנשים רבים נוטים לקשר את המילה אדריכלות ובתי יוקרה לשירות המיועד אך ורק לאחוז מסוים של האוכלוסייה בישראל. יחד עם זאת לא מעט אנשים הבינו כי מדובר במיתוס אשר כבר מזמן התנפץ וכיום כל אחד יכול בעזרה של אדריכל בתי יוקרה להפוך את הנכס שלו ליוקרתי יותר, מודרני יותר ואיכותי הרבה יותר. עבודה עם אדריכל בתי יוקרה יכולה לקחת את הנכס שלכם ולהצעיד אותו אלפי מונים בדרך אל קדמת הבמה, אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך שירה הנדסה פה על מנת לענות לכם על כולם.

אדריכלות בתי יוקרה בהתאמה אל הלקוח:

לכל אחד מאיתנו יש חלום, אנו מאמינים שאם הגעתם לפה סביר להניח שיש לכם תמונה בראש בה אתם רואים איך בית החלומות שלכם נראה. ישנם לא מעט חלומות אותם לא תוכלו להגשים במהלך חייכם אך יחד עם זאת ישנם חלומות אותם תוכלו להגשים ואף לפרוץ כל תקרת זכוכית אפשרית שהייתה מלווה בחלומות שלכם. אדריכל בתי יוקרה המתמחה בעיצוב ואדריכלות יכול לעזור לכם לקחת את הנכס שלכם ולהצעיד אותו קדימה כל הדרך אל החלום שלכם.

בתי יוקרה: יורדים לעובי הקורה

עיצוב בתי יוקרה נחשבים בעיני בעלי מקצוע רבים כמלאכה קשה הרבה יותר מעיצוב בתים פרטיים הלכה למעשה, כאשר אנחנו אומרים בתי יוקרה אנו לאו דווקא מדברים על המחיר "היקר" אלא על האלמנטים היקרים, השפה העיצובית האחידה והמראה הסופי של הבית לאחר סיום העבודה. בתי יוקרה הם בתים המאופיינים בעבודה יחד עם חומרי גלם יוקרתיים, עמידים ואיכותיים לצד שמירה על פונקציונאליות, תאורה, שפה עיצובית וירידה לפרטים הקטנים ביותר לשם עיצוב הנכס.

אדריכלות בתי יוקרה

אדריכלות בתי יוקרה: להיצמד לתקציב ידוע מראש

כבר בהתחלה סיפרנו לכם על כך שאנשים באופן אינטואיטיבי מקשרים בין המילה אדריכל והמילה יוקרה כדברים לא "מושגים" אשר מתאימים אך ורק לאחוז מסוים של האוכלוסייה. כיום ניתן לקחת את הנכס שלכם ולהצעיד אותו אלפי מונים קדימה תוך כדי שאתם נצמדים לתקציב ידוע מראש, אגב זה לא חייב להיות תקציב כל כך מנופח כמו שחשבתם מלכתחילה. עבודה עם אדריכל המתמחה באדריכלות בתי יוקרה יעזור לכם להגיע אל הצרכים והדרישות שלכם גם במסגרת תקציב שיכול להיראות לכם מעט "בעייתי", לכן אנו ממליצים לכם לגשת אל שיחת אפיון בה תוכלו לראות מה הם הדברים אותם תוכלו להגשים כבר בעת הקרובה.

החשיבות בבחירת בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין

אנשים רבים תוהים האם ישנה חשיבות בבחירת בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין, במרוצת שנות פעילותנו יצא לנו לפגוש לא מעט אנשים אשר בחרו לגשת אל בעלי מקצוע ללא ניסיון ומוניטין ו/או לבצע את מלאכת העיצוב לבדם מסיבות שונות. כאשר ירדנו לעובי הקורה גילינו לא מעט ליקויים אצל אותם אנשים, כמו כן העלויות אותם הם שילמו בסוף היו גבוהות משמעותית אילו היו פונים אל אדריכל המתמחה במלאכת אדריכלות בתי יוקרה. לכן, על מנת להימנע מאבדן של כסף, משאבים ולא מעט זמן לצד עבודה עיצובית אשר לא מתכתבת בצורה הרמונית עם החלל אנו מציעים לכם לחקור אחר בעל מקצוע המתמחה במלאכה, בעל ניסיון ומוניטין בתחום.

מהו תהליך העבודה יחד עם אדריכל יוקרה?

אנשים רבים תוהים מה הוא תהליך העבודה אותו אתם חווים במהלך עבודה עם אדריכל המתמחה במלאכת אדריכלות בתי יוקרה. כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי תהליך עבודה של דירות ובתי יוקרה נחשב לאתגר לא פשוט הטומן בחובו צורך בגמישות, יצירתיות ולא מעט ניסיון והבנה בתחום. תהליך העבודה מתחלק למספר חלקים:

  • שלב התכנון – לפני שמתחילים את המלאכה אנו צריכים לתכנן איך יראה הנכס שלכם, האדריכל ילווה אתכם החל משלב התכנון המוקדם בו אתם מקבלים את האישורים הראשוניים לשם בניית בית יוקרה בישראל.
  • אפיון ויצירת תכנית מסודרת – לאחר שיש לכם את כל ההיתרים לשם ביצוע המלאכה, האדריכל ישב יחד איתכם ויבנה תכנית המותאמת אישית עבורם אשר תכלול תכנית עבודה מפורטת ואפיון בו תרדו לפרטי פרטים איך יראה הנכס וסביבת הנכס שלכם.
  • הגדרות תקציב – לאחר שאפיינתם ויצרתם תכנית עבודה מסודרת יראה האדריכל כי כל הציפיות והדרישות עומדות בקנה מידה אחד עם הגדרות התקציב ויעשה התאמות לשם עמידה בתקציב הנקוב מראש.
  • יצירת הדמיה וסקיצה – לאחר שהאדריכל אפיין את הנכס שלכם ואת הצרכים שלכם הוא יצור עבורכם הדמיה בה תוכלו לראות איך יראה הנכס שלכם לאחר ביצוע התהליך האדריכלי והעיצובי.
  • ליווי לאורך כל התהליך – האדריכל ילווה אתכם לאורך כל התהליך וגם לאחריו, כמו כן הוא ישאר בראש פתוח ומוכן לשינויים במידה ויהיה צורך בהם.

אמרתם אדריכלות בתי יוקרה – אמרתם שירה הנדסה

שירה הנדסה הינו משרד תכנון ניהול ופיקוח בנייה אשר הוקם בשנת 2009 ע"י מתכנן המבנים זאב פינקלשטיין, החברה במרוצת השנים ביססה את מעמדה כאחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור לתכנון, ניהול ופיקוח בנייה. החברה מתמחה בניהול פרויקטי בנייה ומלווה מגוון רחב של יזמים, קבלנים, מוסדות, ארגונים ולקוחות פרטיים במלאכת האדריכלות שלהם. החברה הובילה מגוון רחב של פרויקטים מובילים החל מהפקולטה לרפואה של בר אילן, דרך מלונות בוטיק לצד פרויקטים רבים נוספים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות מן מקצועיות ללא פשרות, יחס חם ואישי ועבודה מקצועית המלווה בעבודה עם אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחומם במשק. זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור שירה הנדסה.