אדריכל בתים פרטיים

תכנון של בתים פרטיים הוא מהפרויקטים האהובים ביותר על ידי רוב האדריכלים, האתגר כולל חשיבה מעמיקה על החוץ והפנים של הבית והשילוב המיוחד בין שניהם. האדריכל צריך לחשוב על פונקציונליות של המבנה אך גם לקחת בחשבון את היופי והאסתטיקה של הבית ומידת התאמתו ללקוחות הפוטנציאלים.

תהליך העבודה עם האדריכל מתחיל בפגישה ראשונית, בו ניתן להתרשם האם יש כימיה והבנה בין הלקוחות והאדריכל, יש חשיבות גבוהה מאד לשלב הזה של ההכרות מפני, שהלקוחות עומדים לעבור תהליך ארוך עם האדריכל אשר בו הוא יצטרך להיות קשוב מאוד לצרכים ולבקשות של הלקוחות, על מנת שהם יקבלו את התוצאה הטובה ביותר. ברוב המקרים, פרויקט של בניית בית מתרחש פעם אחת בחיים והינו תהליך אינטנסיבי, מורכב ופעמים רבות כולל גם הרבה אמוציות. לכן כדאי מאד למצוא אדריכל מקצועי אשר יקשיב לכם ויוכל לדבר אתכם בגובה העיניים להסביר ולבאר כל פרט בתהליך של הבנייה.

איך בוחרים אדריכל מומלצים בצפון?

·         המלצות – כדאי לפנות ללקוחות שסיימו את התהליך ונמצאים אחריו ולקבל חוות דעת על המקצועיות והכימיה עם האדריכל, בנוסף אפשר גם לבקש שמשרד האדריכלים יפנה אתכם ללקוחות שנמצאים באמצע התהליך וכך תוכלו לשמוע ולראות בעצמכם גם את הבית לפני סיומו.

·         מקצועיות ומקצוענות – בקשו מהאדריכל לראות פרויקטים שונים אותם הוא ביצע, כדאי לשים לב מהם תחומי ההתמחות של האדריכל. ישנם משרדים המתמחים רק בפרויקטים גדולים או כאלה שמתמחים בבתים פרטיים. , בפרויקט בנייה כמעט תמיד יש שינויים והפתעות כלל שהאדריכל יהיה מקצועי יותר כך יידע למנוע טעויות מראש או לפתור בעיות בצורה מהירה וללא קושי.

·         כימיה – אחד הדברים החשובים ביותר, הוא כימיה טובה עם האדריכל, הוא צריך להבין מצוין את דרישות הלקוח מבחינה פונקציונלית של המבנה, מהו הסגנון שהלקוח אוהב ומהו התקציב שאליו יש לתכנן.

·         מחיר – כדאי להשוות ולעשות סקר בין המחירים השונים אותם מבקשים האדריכלים, אך כדאי לזכור שאדריכל מנוסה ייתכן ויהיה יקר יותר, אך יוכל לחסוך לכם כסף רב, מכיוון שייתן לכם פתרונות בנייה אשר יחסכו לכם זמן וכסף יותר מכל עלות האדריכל.

במידה ואתם מחפשים אדריכל לתכנון בתים פרטיים, שירה הנדסה היא הפתרון הנכון ביותר עבורכם, אנחנו מספקים מענה של 360 מעלות עבור כל הדרישות שלכם לפני ובזמן הבנייה, השירות שלנו כולל, תכנון קונסטרוקציה, תכנון אדריכלי, ניהול פרויקטים ופיקוח בנייה ברמה מקצועית גבוהה מאד עם ניסיון של שנים רבות, אם ברצונכם לשמוע עוד על אדריכלים, בתים פרטיים ומוסדיים, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 04-6974008 או ליצור איתנו קשר כאן.