פיקוח בניה בצפון – בשלב הביצוע

> מחפש מפקח בניה בצפון
> קונסטרוקטור מומלץ בצפון
> חברה אדריכלית המתמחה בייעוץ הנדסי

שירה הנדסה – פיקוח בניה בצפון

פיקוח בניה בשטח על אופן הביצוע בפועל ועל המוצרים.
פיקוח בניה על החומרים המשמשים בבניה והתאמתם לתנאי המכרז והתקינה,
כמו גם פיקוח בניה על קבלני המשנה.

פתרונות בשטח

בסמכות מפקח בניה לבחון ולהמליץ על חלופות לחומרים שווי ערך ו/או מערכות.
בסמכות מפקח בניה בצפון לתת פתרונות הנדסיים וטכניים בשטח.
מפקח בניה דואג להפעיל היועצים השונים ומזמין אותם לאתר לפיקוח עליון.

פעולות נוספות

בסמכות המפקח להפעיל מעבדות בדיקה עבור בטון, ברגים התקנות וכל המתחייב בתקן, בכדי לבדוק את טיב עבודת הקבלן. מפקח בניה מנהל את יומן העבודה ועדכונו השוטף ע"י מנהל העבודה מטעם הקבלן.
מפקח בניה בודק חשבונות הקבלנים כנגד מדידות ואישור כמויות.
המפקח בודק עבודות חריגות המוגשות ע”י הקבלן.
תאום וניהול ישיבות סטטוס ותיאום באתר.
פיקוח בניה בצפון כולל הכנת דו”ח רשמי של עדכון ומעקב אחר לוח זמנים ותקציב.
מפקח בניה בצפון דואג לתיעוד הביצוע ואירועים חריגים ע"י דוחות, צילומים וכיו"ב.

מתחילים בפרויקט חדש בצפון? שירה הנדסה, משרד אדריכלים מקצועי המספק שירות מלא הכולל פיקוח בניה בצפון לביצוע מושלם.

בניית בית, משרד או חנות מסחרית זה פרויקט שלמרביתנו את היכולת או הידע המקצועי לנהל במקצועיות. קבלן יכול להיות אדיב ומקצועי אך פיקוח וניהול כידוע חייבים להיות תמיד ברמה המקצועית ביותר. לא רק בגלל האמינות אלא בשביל פיקוח וסיוע של זוג עיניים חיצוניות, למציאת פתרונות חדשים ויצירתיים לבעיות השונות ולסיוע בתמחור נכון יותר והשגת ספקים איכותיים יותר במחירים טובים יותר.

לחסוך בחומרים וצמצום בכוח אדם

בנייה עולה הרבה מאוד כסף, גם לקבלן עלויות הבנייה גבוהות מאוד והרווח הסופי שלו תלוי בדרך כלל בהתנהלות שלו, בחישוב ההוצאות ובשימוש נכון בחומרים. לצערנו המצב אינו אובייקטיבי, ההתמודדות של הקבלנים איננה פשוטה, גם הקבלן הטוב ביותר בסופו של דבר מעוניין לייעל את צורת העבודה שלו, לצמצם את ההוצאות ולשמור על רווח נקי. מטרתו של מפקח בניה בצפון הוא קודם כל לפקח על צורת ההתנהלות של הקבלן בשטח, לוודא שהוא לא מצמצם בשימוש בחומרים או בכוח האדם ופוגע באופן זה באיכות העבודה. פעמים רבות הצמצום בחומרים או עובדים יכול להיות בשגגה או בגלל החלטה לא נכונה. פיקוח בניה בצפון מוודא שהקבלן שלכם יקבל את ההחלטות הנכונות גם כשהם לא לטובתו, פיקוח בניה בצפון מוודא שהעבודות שלכם יבוצעו ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות.

פתרונות יצירתיים ציפיית בעיות מראש

מפקח בניה בצפון אחראי למעשה על מציאת פתרונות חכמים לבעיות סבוכות. הרבה מאוד פעמים במהלך הבנייה ישנם התלבטויות רבות לגבי אופנים שונים לביצוע פריטים שונים בבנייה. לעיתים הקבלנים נוטים לבחור את הדרך הראשונה שעולה במוחם, אך מחשבה שנייה והתלבטות עם עוד איש מקצוע יכולה לשפר מאוד את אופן הביצוע ולחסוך כסף וזמן רב.

חברת שירה הנדסה מספקת שירותי פיקוח בניה בצפון באמצעות חברת ההנדסה והאדריכלות שלהם. החברה מספקת שירות כולל, מגוון שירותים איכותיים תחת קורת גג אחת.

לפרטים ומידע נוסף התקשרו: 04-6974008

אנו מספקים מגוון שירותים בתחום הבניה 

לחצו כאן