הדמיה אדריכלית

ישנם לא מעט פרויקטים בהם הדמיה אדריכלית היא מוצר צריכה בסיסי לכל דבר ועניין, דרך הדמיה אדריכלית אנו יכולים לקבל אינדיקציה לנראות הנכס הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. הדמיה זו טומנת בחובה לא מעט אתגרים וצריכה להתבצע על ידי אדריכל המתמחה בתחום התכנון ובעל ניסיון ומוניטין בהדמיות. בעזרת הדמיה זו תוכלו להבין באופן מוחשי הרבה יותר איך הנכס נראה ואף להציג זאת אל מול לקוחות פוטנציאליים המעוניינים לרכוש את אחת מן דירות הפרויקט שלכם. אין זה משנה אם אתם לקוחות פרטיים או שמא יזמים צעירים ו/או בעלי מקצוע מן התחום אנו מאמינים שאין מנוס מהדמיה אדריכלית איכותית. שירה הנדסה פה על מנת לעשות לכם מעט סדר בכל הקשור להדמיות אדריכליות.

להפוך כל חלום למציאות בר קיימא

אין זה משנה אם אתם לקוחות פרטיים המעוניינים לבנות את הנכס שלכם בצורה איכותית, פונקציונאלית ועיצובית באותה הנשימה ולהגשים חלום או שמא יזם צעיר אשר מעוניין להגשים חלומות לאנשים אחרים – כאשר אנחנו מדברים על עבודה עם אדריכל המתמחה בתחום אנו יכולים לראות איך אתם יכולים להפוך כל חלום למציאות בר קיימא. דרך הדמיה אדריכלית אתם מתקדמים צעד אחד לפני הגשמת החלומות שלכם.

מתי אנו נרצה לבצע הדמיה אדריכלית?

לא מעט אנשים תוהים מתי אנו למעשה נרצה לבצע הדמיה אדריכלית, למעשה אנו נרצה לבצע הדמיה אדריכלית בכל פרויקט אדריכלי חדש בו אנו ניקח חלק. הדמיה אדריכלית עוזרת לנו להבין איך הנכס הולך להיראות ונותנת הדמיה מלאה ואף ריאליסטית ככל האפשר לפנים ולחוץ הבית – מה שנותן לנו שקט נפשי והבנה בסיסית ואף מתקדמת לכיוון אליו אנו הולכים מה שנותן לנו שקט נפשי.

הדמיה אדריכלית ממוחשבת – כלי שיווקי ועסקי

הדמיות ממוחשבות הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם הנדל"ן, לא מעט בעלי מקצוע ויזמים הבינו זאת וניתן לראות כי היום אף אחד לא מתפשר על פחות מהדמיה אדריכלית מקצועית ואיכותית. הדמיה אדריכלית ממוחשבת הפכה לכלי שיווקי ומכירתי אשר במהלך שיחות מכירה והתעניינות מצד לקוחות פוטנציאליים ניתן להציג עבורם הדמיה אדריכלית ממוחשבת אשר תורמת לא מעט להליך המכירה בגלל מספר סיבות:

 • מקצועיות – אתם לא מדברים באוויר, כאשר אתם עובדים עם הדמיה אדריכלית הלקוחות שלכם מרגישים שמעריכים את הזמן שלהם ובאותה נשימה מרגישים את המקצועיות שלכם. אותה מקצועיות שהם ירגישו תשפיע בצורה משמעותית על קבלת ההחלטות שלהם.
 • לא קונים חתול בשק – אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק, דרך הדמיה אדריכלית יכולים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם להרגיש ולו במעט איך הולכת להיראות הדירה הבאה שלהם. כמו כן, כאשר אתם עובדים עם אדריכל המתמחה בהדמיות אדריכליות פוטוריאליסטיות אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות מאחר והלקוחות שלכם הולכים להיכנס לחוויה בה הם הלכה למעשה הולכים לראות את ביתם ללא שום הפתעות בדרך.

לחסוך לא מעט כסף עם הדמיה אדריכלית

אתם אמנם תופתעו אך ניתן לחסוך לא מעט כסף יחד עם הדמיה אדריכלית איכותית, יחד עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ועבודה לפי מודל קיים ניתן לחסוך לא מעט כסף מאחר וניתן לתכנן בצורה חכמה ונכונה את הנכס תוך כדי מידול נכון והתייחסות למידות הרלוונטיות וראייה מרחבית כוללת. הדמיה זו הופכת את המלאכה לקלה יותר ויכולה לחסוך עבורכם לא מעט כסף וזמן.

אין סימני שאלה – רק סימני קריאה

לרוב כאשר אנחנו נשב אל מול לקוח ונספר לו על הפרויקט החדש שלנו אנו ניתקל בלא מעט סימני שאלה, עבודה עם הדמיה אדריכלית עוזרת לנו להימנע ממגוון רחב של שאלות ועוזרת לנו לייצר סימני קריאה בשיחה. דרך הדמיה אדריכלית יוכל הלקוח הפוטנציאלי לדעת איך הנכס שלו הולך להיראות הרבה לפני שמלאכת הבנייה בכלל התחילה כך הוא לא יצטרך לנחש בשום צורה איך הנכס שלו הולך לראות. כמו כן, במקרים של הדמיה אדריכלית פנימית וחיצונית ניתן להימנע ממגוון רחב של "תקלות" עיצוביות או מקרים בהם הלקוח הפוטנציאלי לא מתחבר עם אלמנטים מסוימים המיועדים להיות בחלל. בלא מעט מקרים אנו פוגשים בין חילוקי דעות רבים בין האדריכל, המעצב ושאר בעלי המקצוע הלוקחים חלק במלאכה לבין הלקוח – הדמיה יכולה לפתור חילוקי דעות אלו ולהפוך את השיח לקל, מובן וברור הרבה יותר לשני הצדדים.

הדמיה אדריכלית: החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע מיומן ומקצועי

תכנון נכס לצד הדמיות אדריכלות הם לא מלאכות קלות במיוחד, אנו מאמינים כי על מנת לקבל תוצר איכותי וקרוב ככל הניתן למציאות אין מן הנמנע לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתכנון דירות לצד הדמיות אדריכליות. לכן, כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע יש לבחור בעל מקצוע מיומן ומקצועי בעל ניסיון. ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

 • ניסיון ומוניטין – בדקו מה הניסיון והמוניטין של האדריכל איתו אתם עובדים, ככל שהאדריכל בעל ניסיון כביר יותר כך אין מן הנמנע כי איכות העבודה שלו בהתאם. כמו כן המוניטין של האדריכל מעיד לא מעט על איכות עבודתו ושירותו.
 • פרויקטים קודמים – בקשו לראות פרויקטים קודמים בהם האדריכל לקח חלק, כך תוכלו לדעת כי אותו אדריכל ניהל ותכנן פרויקטים גדולים ומורכבים – מגורים ללקוחות פרטיים, ארגונים, מוסדות, בנייני עסקים, מלונות ועוד.
 • בקשו לראות הדמיות קודמות – לאחר שחקרתם מעט על הניסיון ומוניטין של בעל המקצוע אנו ממליצים לבקש לראות הדמיות קודמות אותן הוא ביצע לצד תמונות של הפרויקטים שבוצעו לאחר ההדמיה – כך תוכלו לקבל אינדיקציה לריאליזם שבין ההדמיה לבין איכות וטיב העבודה בשטח.

מה הם הדברים המשפיעים על מחיר הדמיה אדריכלית?

הדמיה אדריכלית בשנים האחרונות הפכה למוצר צריכה בסיסי לכל דבר ועניין עבור לא מעט לקוחות פרטיים לצד קבלנים, יזמים ושאר בעלי מקצוע מן התחום. כאשר אנחנו מדברים על מחיר הדמיה אדריכלית אנו רואים לא מעט משתנים המשפיעים באופן ישיר על המחיר אותו אתם תשלמו. ביניהם ניתן לראות:

 • זוויות – ככל שההדמיה האדריכלית תכיל יותר זוויות מהן תוכלו לקבל אינדיקציה למראה הנכס כך המחיר שאתם תשלמו יהיה מעט גבוה יותר.
 • ניסיון האדריכל – מחיר הדמיה אדריכלית מורכב מלא מעט משתנים, אחד מן המשתנים הוא ניסיונו של האדריכל. בלא מעט מקרים ניסיון שווה כסף ואין מן הנמנע כי אדריכל איכותי בעל ניסיון ומוניטין ידרוש מעט יותר כסף אך באותה הנשימה אתם תזכו לקבל הדמיה אדריכלית טובה ומקצועית הרבה יותר.
 • מיקום ההדמיה האדריכלית – ישנם לא מעט דרכים אשר בהם תוכלו לראות את הנכס שלכם הן מבפנים והן מבחוץ, כאשר אנחנו מדברים על הדמיה חוץ אדריכלית אנו רואים כי ברוב המקרים המחיר יהיה מעט יקר יותר מהדמיה של פנים הבית בלבד.
 • מבנה הבית – אם יורדים לעובי הקורה אנו רואים כי גודל המבנה לא משפיע על מחיר ההדמיה אך באותה הנשימה אם מדובר במבנה מורכב אנו רואים כי עבודת המידול, ההתאמה וההדמיה הופכים למעט מסובכים יותר מה שעלול להשפיע מעט על המחיר.
 • שילוב של פריטים – ככל שיהיו יותר פריטים אשר ימצאו בהדמיה האדריכלית כך גם המחיר יעלה בהתאם, לא מעט מקרים הלקוחות בוחרים להוסיף בעצמם עוד מגוון רחב של אלמנטים נוספים אשר משפיעים על המחיר לאחר ההדמיה האדריכלית.
 • סוג ההדמיה האדריכלית – אחד מן הגורמים המשפיעים ביותר על המחיר הוא סוג ההדמיה האדריכלית אותה אתם תבקשו, אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם שני סוגים עיקריים של הדמיות – הדמיה אדריכלית בסיסית למדי ו/או הדמיה אדריכלית פוטוריאליסטית(אשר נותנת מצג מדויק ככל האפשר של פנים הנכס, חוץ הנכס ו/או שניהם ביחד.
הדמיה אדריכלית

אמרתם הדמיה אדריכלית – אמרתם שירה הנדסה

שירה הנדסה נוסדה לראשונה בשנת 2009 על ידי מתכנן המבנים זאב פינקלשטיין, החברה הפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של לא מעט לקוחות פרטיים לצד לקוחות עסקיים ובעלי מקצוע מן התחום. החברה מתמחה בתכנון, ניהול ופיקוח בניה ומספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לעולם ההדמיות האדריכליות. החברה בעלת ניסיון רב בניהול פרויקטים ותשתיות משלב רעיון היזמות ועד לאכלוס הסופי.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות משירות אדריכלי איכותי ולא מתפשר לצד הדמיות אדריכליות ריאליסטיות ומדויקות – זה הזמן שלכם לבחור נכון, זה הזמן לבחור שירה הנדסה!