ניהול ופיקוח בנייה פרטית

החלום של אנשים רבים הוא לבנות באופן עצמאי את ביתם, כך שיהיה מותאם בדיוק לדרישות ולרצונות שלהם. לשם כך הם שוכרים אדריכל אשר הופך את החלומות לשרטוטים ולתוכניות עבודה. בשלב זה העסק מסתבך מכיוון שלאחר קבלת האישורים מהועדה המקומית לתכנון ובניה, יש צורך בבחירת קבלנים לביצוע העבודה, תכנון של לוחות זמנים, תקציב ואיכות העבודה.

למרבית האנשים אין את הידע והזמן על מנת לנהל פרויקט מורכב מסוג זה, אנו ממליצים לבחור חברה לניהול ופיקוח בניה פרטית, כבר בשלבים הראשוניים של הפרויקט. כאשר התהליך מתבצע מהרגעים הראשונים באמצעות חברה רצינית ומקצועית, ניתן לחסוך סכומים גדולים מאד של כסף ולא פחות מכך ניתן לייעל ולחסוך זמן יקר. ניתן לקבל מבנה בעלויות נמוכות יותר בזמן מהיר יותר ובאיכות גבוהה בהרבה הסטנדרט הקיים בשוק הבניה.

אחד היתרונות הגדולים של עבודה עם חברת ניהול ופיקוח בשלבים הראשוניים של הפרויקט הוא שעוד בשלב תוכניות העבודה, ניתן לגלות טעויות וליקויים, אשר עלולים להתפספס בגלל מהירות  וחוסר תשומת לב ויגרמו לעיכובים והפסדים כספיים כבדים.

ניהול פרויקט של בניה פרטי הינו תהליך ארוך ומורכב אשר דורש תכנון מראש של כל הצרכים והדרישות השונות הכוללות: עמידה בחוקי עזר עירוניים, תוכניות מתאר, ניתוח תקציב ובדיקה של העלויות הצפויות, תקשורת יומיומית עם הלקוחות או היזם, פתרונות לבעיות הנדסיות שונות, בעיות היכולות להיווצר בשל מבנה הקרקע, תקשורת מול קבלנים, עמידה בדרישות בטיחות באתר ומניעה של תאונות בניה ועוד.

במסגרת שירות ניהול פרויקטים אנו נותנים דגש מיוחד על יישום תוכנית העבודה בדיוק נמרץ כפי שאושר על ידי היזם. אנו דואגים לבצע עדכונים באופן שוטף ויומיומי. אנו מייעדים לכל פרויקט, צוות אנשי מקצוע אשר יכול לספק את כל הנחוץ לשם ניהול, תכנון, יישום, פיקוח ובקרת איכות של הפרויקט.

חברת שירה הנדסה מובילה שנים רבות, בתחום ניהול ופיקוח על פרויקטים, אנחנו מספקים שירות מלא ושלם תחת קורת גג אחת, עבור כל דרישות הפרויקט לפני ובזמן הבנייה, השירות שלנו כולל, תכנון קונסטרוקציה, תכנון אדריכלי, ניהול פרויקטים ופיקוח בנייה ברמה מקצועית גבוהה מאד, אם ברצונכם לשמוע עוד על ניהול ופיקוח של בניה פרטית, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 04-6974008