ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים בתחום הבנייה זה מקצוע לכל דבר. אנו, בחברת שירה הנדסה, בעלי ניסיון רב והצלחה בניהול של פרויקטים קטנים כגדולים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד,תוך תהליך מתכונן ומנוהל מקצה לקצה.

קרא עוד על שלבי ניהול הפרויקט שלנו!

פרויקטים בתחום הבנייה

פרויקט בנייה אינו פרויקט פשוט. לרוב מדובר בתהליך מורכב, אשר דורש תשומת לב לכל הפרטים, גדולים כקטנים. פרויקט בניה מתחיל בהגדרת מטרות וצרכים, תכנון כולל ותכנון מפורט, תאום בין כל אנשי המקצוע, קבלת ההיתרים הדרושים, הגדרת לוחות זמנים, חלוקה תקציבית, ניהול שלבי הביצוע, בקרה ופיקוח. בכדי שפרויקט בנייה יבוצע על הצד המקצועי והטוב ביותר, מומלץ להיעזר בחברה המספקת שירותי ניהול פרויקטים.

תכנון נכון ליצירת יעילות מקסימאלית

פרויקטים רבים קמים ונופלים על שלב התכנון. פרויקט של בניה לרוב יהיה פרויקט סבוך ומורכב, אשר חשוב לדעת כיצד לנהל אותו. בתחום הבניה יש חשיבות עליונה לוודא כי כל שלב מבוצע בהלימה לשלבים הקודמים, ותוך בקרה מתמדת על איכות האינטגרציה בין הגורמים השונים. כאשר התכנון נעשה בצורה מקצועית, מקל הדבר בצורה משמעותית על הביצוע.

ניהול הביצוע

במסגרת שירות ניהול פרויקטים שאנו מספקים ללקוחותינו ניתן דגש מיוחד על יישום תוכנית העבודה בדיוק כפי שאושרה על ידי הלקוח. יתרה מכך, אנו דואגים לבצע עדכונים במידת הצורך, וככול הנדרש באם יש צורך בהגדרת חלופות. אנו מקצים לכל פרויקט צוות של אנשי מקצוע שיוכל לספק את כל הנדרש לשם תכנון , יישום, פיקוח ובקרה על הפרויקט.

פיקוח בנייה

בכל פרויקט אותו אנו מנהלים, אנו מקצים מטעם שירות הניהול גם גורם מקצועי ומוסמך לפקח על תהליכי הבנייה. המפקחים של שירה הנדסה בוגרי לימודי הנדסת בניין ובעלי ניסיון רב בביצוע הליכי פיקוח על המבנה ועל התהליך כולו. אנו דואגים כי הפרויקט יפוקח בכל עת, לשם יצירת מקסימום ביטחון בכל שלב ושלב.

עיצוב פנים

עבור לקוחות המעוניינים בכך, אנו מספקים כחלק משירות ניהול פרויקטים בתחום הבניה גם שירות של עיצוב פנים מבנה. שירות זה מאפשר לנו לתכנן ולעצב כל נכס בצורה מקצועית ובהלימה עם צרכי הלקוח. כאשר שירות עיצוב פנים ניתן במסגרת שירות הכולל של ניהול הפרויקט, מביא הדבר לחיסכון משמעותי בעלויות, בהשוואה לצורך לשכור באופן עצמאי שירות עיצוב פנים.

לדאוג לכל האספקטים

אנו בחברת שירה הנדסה מגדירים פרויקט מוצלח כפרויקט אשר נעשה בצורה האיכותית ביותר, תוך עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים שהוגדרו. מאחורינו שנות ניסיון רבות בניהול של פרויקטים מתחום הבניה. בעזרת שירותי ניהול פרויקטים יכול גם הפרויקט שלך להפוך עבורך לחוויה פשוטה ונעימה, כאשר אנו מבטיחים לוודא שביעות רצון מלאה.

לחצו כאן ליצירת קשר!