עיצוב דירות

עולם עיצוב הפנים בשנים האחרונות תופס תאוצה וכיום אנו רואים לא מעט אנשים אשר בוחרים לעצב את הדירה שלהם ולהגשים את החלומות הפרועים ביותר שלהם, עיצוב דירה הוא לא דבר קל בבסיסו וטומן בחובו אתגרים עיצוביים, אדריכליים לצד אתגרים פונקציונאליים וניצול נכון של תשתיות. על מנת להוציא את המקסימום מן הנכס שלהם וליצור שפה עיצובית אחידה אנו מאמינים כי אין מן הנמנע לעבוד עם אדריכל המתמחה בתחום. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך שירה הנדסה פה כדי לעשות לכם מעט סדר.

עיצוב דירות

עיצוב דירות בהתאמה אישית:

לא מעט מאיתנו שומרים לעצמם חלום ילדות בו הם רואים איך הנכס שלהם נראה, אלו יכולים להיות חלונות שקופים וגדולים המשקיפים אל נוף עוצר נשימה או אפילו הדרך בה המטבח והסלון מעוצבים. ישנם לא מעט חלומות אותם לא תוכלו להגשים במרוצת חייכם אך כאשר אנחנו מדברים על עיצוב דירה למעשה אין זה משנה מה הוא החלום שלכם – יחד עם אדריכל המתמחה בעיצוב דירות תוכלו להפוך כל חלום למציאות בר קיימא.

עיצוב דירות – האם כדאי לעצב את הנכס לבד?

במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר אמרו לנו שהם יכולים לעצב את הנכס שלהם לבד, הלכה למעשה ניתן לעצב את הנכס לבד ובהתאם לאוות נפשכם. יחד עם זאת, כאשר אתם מעצבים את הנכס שלכם ללא שום ניסיון קודם וללא תכנון איכותני אתם יכולים להפסיד לא מעט כסף, משאבים וזמן ובאותה הנשימה לא ליצור שפה עיצובית אחידה במהלך חלל הבית. לכן כאשר אנחנו מדברים על עיצוב דירה אנו מאמינים כי אין מנוס מעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יוכל לעזור לנו לעצב את החלל בצורה נכונה תוך כדי שאנחנו יוצרים שפה עיצובית אחידה לאורך כל החלל. עבודה ללא ניסיון ו/או עבודה הנעשית על ידי בעל מקצוע חובבן עלולים לעשות בדיוק את ההפך ממה שרצינו.

עבודה עם אדריכל המתמחה בעיצוב דירות – חיסכון של כסף

אנשים רבים תוהים האם כדאי להם לעבוד עם אדריכל המתמחה בעיצוב דירות מאחר ולטענתם מדובר בלא מעט כסף אותו הם צריכים להוציא לשם עבודה עם אותו אדריכל. הרשו לנו לתקן לכם מעט חשיבה מוטעית זו, כאשר אנחנו עובדים עם אדריכל המתמחה בתחום אנו חוסכים לא מעט כסף ומשאבים מאחר ואנחנו עובדים עם תוכנית עבודה מסודרת המותאמת לתקציב שלנו, כמו כן בעל מקצוע המתמחה בתחום יצר לעצמו לא מעט קשרים במרוצת השנים אשר יכולים לחסוך לנו לא מעט כסף בעיצוב הנכס.

לעצב את הדירה ולעמוד בתקציב

עיצוב דירות נחשב בעיני אנשים רבים בתור מלאכה אשר עולה לא מעט כסף וזה לא מפתיע אותנו בשום צורה, דרך עיצוב דירות עם אדריכל ו/או מעצב פנים ייעודי ניתן למעשה לשדרג אלפי מונים את כל הנכס שלכם ולהפוך כל נכס לנכס יוקרתי יותר, מודרני יותר, הרמוני ומעוצב הרבה יותר. לא מעט אנשים תוהים וחושבים האם ניתן לעצב את הדירה בהתאם לתקציב ידוע מראש או שמא תמיד ניתקל בהפתעות כאלו ו/או אחרות בזמן עיצוב הדירה שלנו. אם יורדים לעובי הקורה אנו מבינים כי דרך עבודה עם אדריכל המתמחה בעולם עיצוב ותכנון דירות ניתן לקחת את הנכס שלנו ולהצעיד אותו אלפי מונים קדימה מבחינת עיצוביות ופונקציונאליות ובאותה נשימה לעמוד באותם מגבלות תקציב אותם הגדרנו מן ההתחלה.

ניצול מקסימלי של החלל

אין זה משנה אם יש לכם חלל גדול בדירה או שמא מדובר בדירה מעט קטנה וקומפקטית יותר, כאשר אנחנו עובדים עם אדריכל המתמחה בעיצוב דירות אנו יכולים למקסם ככל האפשר את החלל שלנו אך באותה הנשימה גם לא להעמיס עליו יותר מדי. ניצול מקסימלי של החלל הוא אמנות לכל דבר ועניין ודורשת תכנון נכון וקפדני.

יורדים לעובי הקורה: שלב אחר שלב – עיצוב דירות

עיצוב דירות היא מלאכה אשר צריכה להיעשות במקצועיות יתרה וללא לאות, ישנם מספר שלבים אותם תפגשו במהלך עיצוב דירה – בין השלבים ניתן לראות:

  • אנו מאמינים שזה אחד השלבים החשובים והמהותיים ביותר בכל מלאכת עיצוב דירה, בשלב זה אתם תכירו לראשונה את מעצב הפנים ו/או האדריכל איתו תעבדו. במהלך שלב ההיכרות תלמדו להכיר את הנפשות הפועלות, מי עומד מולכם, מה הניסיון שלו ומה הם הדברים בהם הוא מאמין. במהלך שיחה זו שני הצדדים בודקים האם יש היתכנות לעבודה ביחד והאם קיבלתם רושם חיובי איתו תרצו להמשיך הלאה לשלבים הבאים.
  • לאחר שהחלטתם כי אתם רוצים להמשיך קדימה יגיע אליכם לראשונה בעל המקצוע אל הבית, בפגישה זו הוא יסתכל על הנכס שלכם, יקח את כל המידות הרלוונטיות בנכס – חללים לצד נקודות תשתית. כיום ניתן לבצע שיחה זו גם בזום יחד עם הכוונה של בעל המקצוע אך אנחנו מאמינים כי אין טוב ממראה עיניים.
  • בשלב זה אתם מגדירים לעצמכם תקציב ידוע מראש לצד תקציב סף אותו אתם מעוניינים להשקיע לשם עיצוב הדירה.
  • לאחר שנלקחו כל המידות הרלוונטיות זה הזמן להמשיך הלאה במלאכה, בשלב זה תשבו יחד עם בעל המקצוע ותאפיינו את עיצוב הנכס שלכם – איך אתם רואים את הנכס שלכם בסוף המלאכה, מה התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע במלאכת העיצוב, מה הם חומרי הגלם איתם תעבדו ושאר ירקות. זה הזמן בו אתם מתקרבים שלב נוסף להגשמת החלומות שלכם.
  • אנו מאמינים כי אין טוב ממראה עיניים, לאחר שאפיינתם את הנכס החדש שלכם יחד עם האדריכל תקבלו הדמיה אדריכלית מלאה של הפרויקט החדש. כך תוכלו לקבל מעט אינדיקציה ופנים לעיצוב החדש של הנכס שלכם – בשלב זה תוכלו לעשות שינויים ולהעיר הערות רלוונטיות.
  • לאחר שנתתם את האישור להתחיל בעבודה לאחר הדמיה אדריכלית של הנכס הגיע הזמן להתחיל בעבודה. בשלב זה יעבוד בעל המקצוע ללא לאות על מנת להבטיח כי תקבלו את התוצאה הטובה ביותר, כמו כן בהנחה וידרשו פתרונות יצירתיים ומגוונים לצד שינויים של הרגע האחרון מהצד שלכם – זה הזמן.
  • המלאכה נגמרה, אתם נכנסים אל בית החלומות שלכם – שיהיה מזל טוב!

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה באדריכלות ועיצוב דירות

אנו חיים בעולם בו אנו תמיד אוהבים לחשוב ולשאול את עצמנו "מה יוצא לנו?" מכל סיטואציה אליה אנחנו נכנסים, כאשר אנחנו מחליטים לעצב את הדירה שלנו אנו מאמינים כי הבחירה באדריכל המתמחה בעיצוב דירות צריכה להיות בחירה טבעית לגמרי. אנחנו בשירה הנדסה פגשנו במרוצת השנים לא מעט משפחות אשר בחרו לעבוד עם בעלי מקצוע ללא ניסיון ו/או ניסו לעשות עיצוב דירה בעצמם ומצאו את עצמם מפסידים לא מעט משאבים וזמן. לכן, ההמלצה שלנו היא לעבוד עם בעל המקצוע המתמחה בתחום אשר יכין עבורכם תכנית מפורטת הנתפרת בהתאמה אישית עבורכם ובהתאם לתקציב שלכם.