קונסטרוקטורים בצפון – שירה הנדסה

> קונסטרוקטור מומלץ בצפון

> מהנדס בניין מומלץ בצפון

> משרד אדריכלים עם שנים של ניסיון בתחום


שירה הנדסה – מגוון שירותי אדריכלות בצפון

קונסטרוקטור בצפון בוחרים רק בחברת שירה הנדסה
כי לעבודות רגישות צריך את המומחים ביותר

מבנה יכול להיות יפה ומעוצב אך החשוב ביותר הוא עמידותו של המבנה בפני מפגעים שונים. רק חברת הנדסה מקצועית תסייע לכם לישון בשקט ולדעת שאתם בידיים טובות.

אי אפשר להתעלם מהחשש הגדול ביותר מעמידות ואיכות הביצוע של מבצעים, בפרט כאשר כולם כיום שמעו לאחרונה פרטים אודות קבלנים שהתרשלו בביצוע, יזמים שזלזלו בפרויקט ובעקבות כך נגרמו נזקים רבים לנכסים וכן נפשות רבות עמדו מול סכנות חמורות ורק בנס לא היו נפגעים בנפש.

קונסטרוקטור בצפון צריך לדעת להתמודד עם תנאי הצפון, השיפועים הקיימים, האקלים האופייני, תנועת האדמה וכן העלויות השונות של ביצוע קונסטרוקציה בשיטות השונות.

תהליך העבודה של קונסטרוקטור בצפון מתמקד בתחילה בעבודה מול האדריכל. ראשית האדריכל מבצע את ההתאמה מלאה של הרצונות שלכם והצרכים שלכם ומכין עבורכם תכנית בניה להיתר בניה. לאחר שהתוכנית עוברת אישור מגיעה השלב של תכנון הביצוע, המעבר לשלב הבא מצריך את שילובו של הקונסטרקטור, על הקונסטרקטור לקבל את תכניות הבניה מהאדריכל ולבדוק את כל הפרטים החשובים כגון מיקום של ארונות חשמל, תאורה שקועה בתקרה, צנורות, ביוב ואינסטלציה וכן תוכניות חשמל. קונסטרוקטור בצפון צריך לקחת בחשבון כל פרט ואלמנט בתכנון האדריכלי, עבודת הצוות בשלב הזה צריכה להיות מתואמת ואיכותית. רק שילוב נכון בין האדריכל והקונסטרוקטור יניב הצלחה בביצוע בפועל.

אחד היתרונות הטובים ביותר של משרד הנדסה גדול הינו ביכולת לעבוד במקום אחד גם האדריכל וגם הקונסטרוקטור וכך לקבל את התוצאות הטובות ביותר ואת ההתאמה המושלמת.

תכנון נכון חוסך המון

אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון הוא החסכון בחומרים. חסכון בחומרים יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים בבנייה. שלב השלד בבנייה הינו שלב חשוב, עלות הבטון והברזל גבוהה מאוד ומשפיע על עלות השלד. מתכנן עצל יכול להחמיר עוד ועוד ובלבד שלא יצטרך לחשב באמת נוסחאות לעמידות המבנה ולהתאים אישית את התוכנית. במקום זה, מתכנן חכם יבדוק היטב את הצרכים האמתיים של התכנון האדריכלי ויתאים תוכנית ברזל מדויקת, שתהיה בעמידות מקסימלית ולא בזבזנית ומיותרת.

שירה הנדסה מספקים שירותי קונסטרוקטור בצפון – לפרטים ומידע נוסף התקשרו: 04-6974008

שירה הנדסה אזרחית מתמחה במתן שירותי תכנון קונסטרוקציה, כולל תכנון מבנים למבנים פרטיים, ציבוריים ומוסדיים.

תכנון קונסטרוקציה לבניה קונבנציונלית ותכנון קונסטרוקציות פלדה בליווי פיקוח עליון.
מהנדס קונסטרוקציה בצפון מטעם החברה ילווה את הפרויקט מא' ועד ת'.


מגוון שירותים

בין אם אתה מחפש קונסטרוקטור בצפון או מהנדס בניין בצפון – אנו מספקים מגוון גדול של שירותים.
ייעוץ מקצועי בנושא בניה חדשה, תוספות בניה, מתן ייעוץ הנדסי כללי,
הכנת כתבי כמויות למכרזים, הכנת מפרטים ותחשיבי בניה ועוד.

התכנון נעשה ע"י צוות קונסטרוקטורים מקצועי בעל ניסיון רב.

לחץ כאן ליצירת קשר