שרותי עיצוב פנים

עיצוב פנים היא אחת מן המלאכות המדוברות ביותר בשנים האחרונות אשר טומנת בחובה לא מעט אתגרים, ניסיון ויצירתיות. אנו מניחים שיש לכם לא מעט שאלות אודות שירותי עיצוב פנים – שירה הנדסה פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

כל הדרך מחלום למציאות בר קיימא

שירותי עיצוב פנים הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם העיצוב, לא מעט אנשים הבינו את החשיבות בבית ו/או בחלל המעוצב בצורה עיצובית ופונקציונאלית לבין עלייה משמעותית ברמת החיים. כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט אנשים אשר בוחרים להגשים את החלום שלהם ולהפוך אותו למציאות בר קיימא. ישנם לא מעט חלומות אותם לא נוכל להגשים במהלך חיינו אך כאשר אנחנו מדברים על עיצוב פנים אנו מדברים על חלומות אשר ניתן להגשים יחד עם בעל המקצוע הנכון.

מעצב פנים: איך לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר?

אנשים רבים תוהים איך לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר, כאשר אנחנו מדברים על מעצב פנים אנו רואים מגוון רחב של פרמטרים ונקודות אשר יעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

 • ניסיון ומוניטין – אנו מאמינים כי אין תחליף אמיתי לניסיון ומוניטין של בעל מקצוע, בדקו כי מעצב הפנים איתו אתם עובדים בעל ניסיון ומוניטין וניהל במרוצת השנים לא מעט פרויקטים בצורה מקצועית. הניסיון של מעצב פנים לצד המוניטין שלו יכול לספר לנו הרבה על איכות העבודה שלו.
 • כימיה – בסופו של יום אנו מאמינים כי עיצוב פנים הוא אמנות לכל דבר ועניין לכן לעניין הכימיה יש חשיבות רבה, הכירו את מעצב הפנים ובדקו האם אתם מתחברים אליו ולעקרונות אותם הוא מייצג בפן העיצובי.
 • פרויקטים קודמים בהם לקח חלק – בדקו על פרויקטים קודמים בהם לקח חלק אותם מעצב פנים, בקשו לראות תמונות ואף אם יש באפשרותכם להגיע אל אותם מקומות הרי זה מבורך – כך תוכלו לקבל אינדיקציה מלאה ליכולות העיצוב של בעל המקצוע.
 • הדמיות אדריכליות – אף אחד מאיתנו לא אוהב לדבר על עיצוב הנכס שלו באוויר, לכן אנו ממליצים לעבוד עם בעל מקצוע אשר מספק עבורכם הדמיה אדריכלית מלאה לכל מלאכת העיצוב – כך תוכלו לראות איך הנכס שלכם צפוי להיראות בסוף המלאכה.
עיצוב פנים

"כמה שירותי עיצוב פנים יעלו לי?"

אחת מן השאלות הנשאלות ביותר בקרב לקוחות מתעניינים הינה "כמה שירותי עיצוב פנים יעלו לי?", אנשים רבים אוהבים לקשר בין שירותי עיצוב פנים לבין שירות המיועד לאנשים מאוד ספציפיים אך אם יורדים לעובי הקורה מגלים כי למעשה שירות זה מונגש עבור כל סוגי האוכלוסייה. כאשר אנחנו שואלים כמה שירותי עיצוב פנים יעלה לנו אנו מדברים על שאלה כללית מאוד אשר טומנת בחובה לא מעט סימני שאלה ומאחר ואין אפשרות לתת מענה אחיד לכל פרויקט. כאשר אנחנו מפשטים את הדברים אנו מבינים כי ישנם לא מעט משתנים אשר משפיעים בצורה ישירה על המחיר. כל אדריכל ו/או מעצב מתמחר את ההצעה שלו בצורה שונה, בין האספקטים אשר עלולים להשפיע על המחיר אנו רואים:

 • גודל הנכס בו נרצה לבצע עיצוב פנים
 • הדרישות העיצוביות שלנו לצד בחירת חומרי הגלם השונים
 • תקציב מוגדר מראש אשר נתפר יחד איתנו בהתאמה אישית
 • ניסיון האדריכל
 • מוניטין האדריכל ופרויקטים קודמים בהם הוא לקח חלק
 • שירותים נוספים: הדמיות אדריכליות, ליווי מקיף לפני תחילת המלאכה האדריכלית.

"אני יכול לעצב בעצמי, למה שאיעזר בבעל מקצוע?"

במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר טענו כי אין סיבה כלל לעבוד עם אדריכל ו/או מעצב פנים המתמחים בעיצוב פנים מאחר וניתן לבצע את כל המלאכה לבד והרי שמדובר בהפסד כספי לכל דבר ועניין. אותם אנשים ברוב המקרים מוצאים את עצמם מבזבזים לא מעט כסף ומשאבים כתוצאה מעבודה חובבנית הנעשית על ידי בעל מקצוע ללא ניסיון ו/או מחוסר ניסיון שלהם. לעיתים הניסיון לחסוך כסף עולה מעט יותר מן המלאכה עצמה ולכן אנו מאמינים כי ישנם מספר יתרונות לעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בעיצוב פנים:

 • תכנית מפורטת – עבודה עם בעל מקצוע עוזרת לכם להגיע בצורה טובה יותר אל מלאכת העיצוב, יחד עם אדריכל ו/או מעצב פנים המתמחים בשירותי עיצוב פנים תוכלו לעבוד עם תכנית עבודה מפורטת אשר לוקחת בחשבון את כל ה"אני מאמין" העיצובי שלכם ומפרטת את הכל לפרטי פרטים משלב השלד ועד גמר המלאכה – כך תוכלו לדעת מה הולך לקרות בכל שלב של העבודה.
 • תקציב הנתפר בהתאמה אישית עבורכם – בעל מקצוע המתמחה בתחום ניהל במרוצת שנות עבודתו לא מעט תקציבים הן בפרויקטים גדולים והן בפרויקטים קטנים, כבר במהלך השיחות הראשונות אחד הדברים המהותיים והמשמעותיים שיעלו על הפרק הוא עניין התקציב. מעצב הפנים ו/או האדריכל יגדיר יחד איתכם את כל המטרות העיצוביות שלכם ויבנה תכנית עבודה עיצובית אשר נתפרה בהתאמה אישית עבורכם ועבור התקציב שלכם כך שלא תמצאו את עצמם בחריגות שונות ומשונות.
 • ליהנות מן הקשרים של בעל המקצוע – כאשר אתם תיגשו לחנויות עיצוב פנים שונות סביר להניח שאתם תשלמו מחיר מלא על כל אחד מן המוצרים אותם תקנו, יחד עם זאת לא מעט אדריכלים ומעצבי פנים מחזיקים בכוח קנייה גדול במיוחד ונהנים מהטבות מיוחדות ומחירים נמוכים משמעותית – כך תוכלו ליהנות מכוח הקנייה של האדריכלים ולנצל בצורה מקסימלית את החלל שלכם.

מה הם השלבים אותם נעבור לשם עיצוב הדירה?

עיצוב פנים הוא עולם שלם הטומן בחובו לא מעט אתגרים ואפשרויות, לאחר שהחלטתם כי אתם רוצים לשכור בעל המקצוע המתמחה בעיצוב פנים אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור להליך אותו תצטרכו לעבור. כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם מספר שלבים אותם נעבור.

 • היכרות עם המעצב ו/או האדריכל הצפוי
 • בדיקה של גודל הנכס, תשתיות הנכס ולקיחת מידות רלוונטיות לשם ביצוע המלאכה
 • בניית תכנית עבודה מפורטת הנבנית יחד איתכם לאחר תיאום ציפיות ומכילה בתוכה את כל העלויות הצפויות והנלוות לצד שיטות העבודה
 • האדריכל ו/או מעצב הפנים מתחיל במלאכת העבודה ושומר איתכם על קשר רציף תוך כדי שמירה על יצירתיות וראש פתוח לשינויים
 • הנכס שלכם מוכן ומעוצב כאוות נפשכם – שיהיה מזל טוב!

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין

אמרתם שירותי עיצוב פנים – אמרתם שירה הנדסה

חברת שירה הנדסה הינה חברה המתמחה בתכנון, ניהול ופיקוח בנייה. החברה הוקמה בשנת 2009 על ידי זאב פינקלשטיין אשר נחשב אחד מן מתכנני המבנים הטובים והמובילים ביותר במדינת ישראל. המשרד נותן מעטפת מלאה ושירות בכל רחבי הארץ והפך כבר מזמן לבחירתם הטבעית של מאות לקוחות פרטיים לצד יזמים ולקוחות עסקיים מסקטורים נרחבים. האדריכלים בשירה הנדסה שמים דגש על בנייה ירוקה ואקולוגית, עריכת תוכניות מפרטות, שינוי תב"ע לצד שירותי עיצוב פנים אשר מצליחים למרכז את הנכס ולמקסם אותו ככל האפשר.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות משירותי עיצוב פנים איכותיים הנתפרים בהתאמה אישית עבורכם – מחכים לכם, שירה הנדסה.

עוד בתחום עיצוב פנים

עיצוב דירות

עיצוב דירות

עולם עיצוב הפנים בשנים האחרונות תופס תאוצה וכיום אנו רואים לא מעט אנשים אשר בוחרים לעצב את הדירה שלהם ולהגשים

שרותי עיצוב פנים

שרותי עיצוב פנים

עיצוב פנים היא אחת מן המלאכות המדוברות ביותר בשנים האחרונות אשר טומנת בחובה לא מעט אתגרים, ניסיון ויצירתיות. אנו מניחים

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים

עולם עיצוב הפנים נחשב לאחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר בעולם העיצוב, הלכה למעשה אנחנו רואים מדי שנה מאות אלפי משקי

רוצים לשמוע עוד?

מוזמנים ליצור עימנו קשר – לשאול ולהתייעץ בכל נושא!