תכנון אדריכלי

•   ליווי ליזמות נדל"ן
•    שירותי תכנון מוקפד ומקצועי
•    בקרה ויישום

שירה הנדסה  – תכנון, ניהול ופיקוח בנייה מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים רחבה וכוללת, החל משלב תכנון אדריכלי ועד לאכלוס דיירים בפרויקט. כל השירותים תחת קורת גג אחת.

מעוניינים במידע נוסף אודות תכנון אדריכלי? – לחצו כאן!

תכנון מוקפד לאורך כל הדרך

פרויקט יצירת מבנים הן עבור לקוחות פרטיים, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות ציבוריים מתחיל קודם כל בתכנון. תכנון הנדסי ליצירת מבנים שונים כולל הטמעת צרכיו ורצונותיו של הלקוח לכדי תוכנית עבודה מפורטת. תוכנית זו כוללת פניה לגורמים הרלוונטיים לצורך קבלת כלל היתרי הבנייה, ביצוע אינטגרציה בין כלל הגורמים התכנוניים, הגדרת לוחות זמנים, וכמובן פירוט של המסגרת התקציבית לשלביו השונים של הפרויקט. כמו כן במסגרת תכנון אדריכלי ניתן דגש למיפוי סיכונים אפשריים, והגדרת חלופות.

סוגים שונים של מבנים

אנו כחברת תכנון הנדסי מובילה מספקים ללקוחותינו תכנון אדריכלי בצפון למגוון סוגים של מבנים. מבני מגורים, בתים משותפים, בתים פרטיים, וילות, מבנים משרדיים, מרכזי קניות, בתי מלאכה, מפעלים, מבני תעשייה, מבנים לצרכי לקוחות ציבוריים וכו'. בין תחומי ההתמחות שלנו מצויים גם מלונות בוטיק, צימרים וחדרי אירוח.

תכנון ברמה הגבוהה  ביותר

על מנת ליצור תוכנית הנדסית ליצירת מבנה יש צורך במגוון רב של כישורים והתמחויות. אנו מקצים לכל פרויקט את צוות המהנדסים הבכיר שלנו, אשר מנוסה ומיומן ביצירת תכנון הנדסי. תחת קורת גג אחת אנו מספקים ללקוחותינו שירות הכולל את שלב התכנון וכמו כן מספקים שירותי ניהול, ביצוע, פיקוח וייעוץ לכל אורך הדרך.

הקפדה על עמידה בתקציב

תכנון אדריכלי נעשה תוך התמודדות עם אתגרים רבים. אחד האתגרים שאנו מתמודדים איתם חדשות לבקרים הוא היכולת לייצר תוכנית ליישום, אשר תעמוד בתקציב ובתזרים המזומנים, כפי שהוצג על ידי הלקוח. אנו מבינים את חשיבות העמידה בתקציב, ולכן אנו מספקים ללקוח עדכון בגין ניצול התקציב בכל שלב ושלב.

טרום תכנון

לפני שאנו מתחילים בביצוע פרויקט הכולל תכנון הנדסי, אנו דואגים לייצר נהלים וסטנדרטים אשר ייושמו בשלב התכנון. כמו כן אנו מספקים ללקוח ייעוץ לצורך קבלת החלטה על הגורמים שיהיו מעורבים בתהליך. תכנון הנדסי קודם כל כרוך ביצירת הערכה תקציבית כוללת, לצד הגדרת מתווה של לוחות זמנים. כמו כן אנו פועלים לצורך קידום הפרויקט מול הרשויות השונות. אנו מקפידים לבצע פרויקטים תוך יישום מתודות בנייה ירוקה.

ניסיון רב שנים

תכנון הנדסי של פרויקטים מורכבים דורש ידע וניסיון רב. כאשר חברה מתמחה בתחום תכנון אדריכלי, מיושם כל הניסיון והכישורים שצברה החברה לאורך השנים לכדי פרויקט ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר על לקוח פרטי, עסקי או ציבורי, אנו מעניקים לכל לקוח יחס אישי תוך שמירה על מקצועיות.

לתכנון צרו קשר כאן!