תכנון הנדסי

שירה הנדסה – תכנון הנדסי בצפון (ועוד מגוון שירותים בתחום הבניה)

> סיוע בקבלת היתרי בנייה
> אינטגרציה של הגורמים המעורבים בתכנון
> ניהול ותאום ישיבות התכנון
> שמירה על המסגרת התקציבית במהלך התכנון
> הנחיית המתכננים והיועצים לגבי העדפותיו של המזמין
> בחינת האספקטים של עלות ויכולת האחזקה והתפעול של הפרויקט
> הכנת תזרים מזומנים ועדכונו כל תקופה מוסכמת
> בחינת והצעת חלופות תכנוניות
> זיהוי והתרעה מפני כשלים תכנוניים
> תכנון הנדסי בצפון ברמה הכי גבוהה שיש

שירה הנדסה משרד אדריכלות המספק מענה מלא לכל צורך שלכם בזמן הבנייה, אדריכלים, מפקחי ומנהלי פרויקטים וגם כמובן מהנדסים.

מהנדסי בניה הינם מי שבהכשרתם וברישיונם מורשים לתכנן ולפקח על פרויקטים בתחום הבנייה ברמת הביצוע של עמידות המבנה ותקינותו על פי דרישותיה של המדינה והרשות המוניציפאלית. אמנם, מי שיתאר רק כך את העבודה של מהנדסי בניה יחטא לאמת. תפקידו של מהנדס הבניה הוא לא רק לדאוג לביצוע פשוט של תכנית אדריכלית, אלא לעמוד לימינו של היזם ולסייע לו ביישום תכניתו ברמה הגבוהה ביותר תוך ייעול חומרים מקסימלי וכן הקפדה על בטיחות המבנה גם מעבר לסטנדרט המינימאלי.

מהנדס בניה בצפון מתכנן את שלבי היישום של התוכנית החל משלב פריסת הברזל והבטון, שימוש באלמנטים נוספים לטובת אילוצים שונים ודרישות אדריכליות, המלצה ודיס המלצה על שיטות שונות, בחינת הקרקע על פי אמות המידה הנדרשות כדי לוודא באיזה אופן יש להתאים תכנית קונסטרוקציה לסוג המגרש וכן הלאה. עבודת ההנדסה חשובה ויקרה מאוד בערכה לפרויקט למרות שעלותה בפועל הינה שולית מאוד מעלות הבניה בסך הכול.

מהנדס בניה מקצועי – כי על מקצועיות לא מתפשרים!

מי ששמע בזמן האחרון על מקרים בהם מרפסות נפלו, גגות קרסו וגשרים שהתפרקו יודע שנושא הבטיחות וההקפדה על רצינות בפיקוח הנדסי על בנייה איננה צחוק. באף אחד מהמקרים הללו הבעיה לא הייתה בהנדסה בפועל אלא בהתאמה בין הייעוד לבין השימוש בפועל או בפיקוח על איכות הבנייה. מהנדס בניה צפון יכול לתכנן תכנונים רבים אך אם בפועל הוא לא יורד לשטח ובודק כל קומה וקומה וכל עמוד ועמוד בהקפדה יתרה יתכנו בהחלט בעיות רבות בבנייה. לעיתים קרובות הבעיות בבנייה לא יהיו קריסת מרפסות, זאת תקלת ביצוע חמורה שבדרך כלל לא מתרחשת, תקלות נפוצות הן קיר ועמוד עקומים שאולי חזקים דיים אך ברמה האסתטית פוגמים בעיצוב האדריכלי. רק מהנדס מקצועי יידע למדוד את השינויים ולעמוד על תיקונם בצורה מקצועית.

שירה הנדסה, המומחים שלכם ולמענכם! התקשרו 04-697400